Březen 2009

18. března 2009

18. března 2009 v 13:04 | Nora van Hallen |  *Diary*
Zdravím:)
Venku to konečně vypadá, že se k nám jaro chystá, i když u nás včera poletoval sníh. Dnes už svítí slunce e nebýt protivného a studeného větru, je tam nádherně teplo. Ale nemůžu mít vše, takže jsem spokojená se sluníčkem:) Na teplo si ještě chvíli počkám.
Chtěla bych vám moc poděkovat za komentáře u kapitoly i u článku ohledně novéh vzhledu. Strašně mě potěšily a chodím sem každý den s očekáváním, že přibydou další. Jsem za ně moc vděčná, to víte, i když říkám, že píšu pro sebe, někdy to není pravda, jsem prostě ráda, že si to, co napíšu někdo přečte a líbí se mu to:) Vám se povídka evidentně líbí, jelikož se v komentářích neobjevil žádný záporný názor, takže, ještě jednou, děkuji:)
Byly tu i dotazy, kdy přibude pokračování. Po pravdě, nemám tušení. Jestli jste si toho všimli, píšu dvě kapitolovky a kapitoly přidávám na střídačku, takže teď čekejte spíše pokračováí k "Vzpomínky jsou krásné, ale žít je lepší". Ale bát se nemusíte, myslím, že mi to nebude dlouho trvat a objeví se tady i pokračování k "Zavři oči a pojď dál".
Přeji vám krásný zbytek týdne a mnoho sluníčka při cestách do školy:)I love lighthouse!

11. března 2009 v 22:06 | Nora van Hallen |  *Skříň plná pokladů*
Nelze si nevšimnout změny. Velké změny. Kam se podělo menu? Nachází se pod nápisem To the lighthouse. Tohle vše je jednoduchost sama a já miluju jednoduchost. Žádný Edward, Sirius, Hary,...Pouze . Zbožňuji majáky. V poličce mám jeden dřevěný, v rámečku černobílou kresbu. Nikdo mě té závislosti nezbaví a doufám, že si tady zvyknete. Mě se to líbí. Nikdy jsem na výrobu desingů nebyla a tak mi tohle vyhovuje:) Vše změním, až když budete hooodně křičet a to jen možná:)

NvH

*5. kapitola - II/II

11. března 2009 v 16:10 | Nora van Hallen |  *Zavři oči a pojď dál*
Nevyšlo mi to do jednoho článku. Soptím, protože hrozně nerada rozděluju kapitoly xD. Záleží mi na délce a po rozdělení mi to jednoduše připadá kratší :D.

*5. kapitola - I/II

11. března 2009 v 16:08 | Nora van Hallen |  *Zavři oči a pojď dál*
Pátá kapitola je na světě a já jsem spokojená až s koncem a to vyšla na pět stránek. Ale jse ráda alespoň za tohle, jelikož hrozilo, že nenapíšu ani stránku, natož pět. Doufám, že se vám bude líbit aspoň jedna věta z celé kapitolky a zanecháte mi na ni svůj názor. Ať už je jakýkoliv:) Vím, že se mé tempo přidávání povídek zmenšilo na minimální minimum, ale já poslední dobou potřebuju čas na pořádné promyšlení a pak na další zpracování, které by bylo trochu vhodné k ukázání se světu.
Nevím, zda budete spokojeni s vývojem příběhu, ale uvědomte si, že já to takhle chci a nic můj názor nezmění:) POvídku píšu sice hlavně pro vás, ale také pro sebe a co by to bylo za story, kdyby se mi nelíbila? Pak bych měla pocit, že se přece nemůže líbit vůbec nikomu!
Takže vám přeji příjemné, pohodové a ničím nerušené čtení. Za povídku si nevybírám žádné peníze (:D), avšak očekávám pár těch komentářů:)

3. března 2009

3. března 2009 v 14:29 | Nora van Hallen |  *Diary*

Přiznám se, že jsem se hodně přemlouvala, abych se sem vrátila. Porovnávala jsem pro a proti, která by byla, kdybych odešla. Pro moc nebylo. Proti bylo spoustu: