Listopad 2008

*7. kapitola

28. listopadu 2008 v 12:23 | Nora van Hallen |  *Vzpomínky jsou krásné, ale žít je lepší*
Páni, je to celkem dlouho, co jsem nepřidala žádnou kapitolu, ani jednorázovku. Jen samá oznámení, citáty a podobné blbiny. Docela jsem vás zanedbávala, za což se vám strašně moc omlouvám.
S touhle kapitolou jsem spokojená. Celkem vzato... Ani nedokážu říct proč... Piplat se s tím dva dny, i když délka nestojí za zmínku, je u mně docela zázrak. Takže doufám, že se vám bude líbit:)
Tentokrát přidám i věnování a to všem, kteří si přečetli minulou kapitolu a přidaly své názory, kterých si neskutečně vážím a jsem za ně ráda. Takže ještě jednou děkuji a příjemné čtení:)


Svět

27. listopadu 2008 v 16:45 | Nora van Hallen |  *Citáty*
Svět je nádherná kniha, ale nemá cenu pro toho, kdo v ní neumí číst.

1. narozeniny blogu

25. listopadu 2008 v 12:29 | Nora van Hallen |  *NvH*
Tak jsem se soustředila na datum 17. listopadu, až jsem ho totálně zasklila. Náhodou jsem si na něj vzpomněla, když jsem prohlížela nové komentáře.
Od vzniku tohohle blogu se toho tady událo hodně. Poznala jsem spoustu skvělých povídkářek, spoustu úžasných lidí.
Vy, co máte blog sami víte, jak těžké je pravidelně přidávat zajímavé články a ještě lépe to vědí ti, kteří vedou blog skrz na skrz oddaný povídkám. Ze začátku to pro mně nebylo nijak zvláštní, psala jsem s vervou a odhodlaností. Ne vždycky se mi sice podařilo napsat kapitolu hodnou zveřejnění, ale pokaždé se to nějak přežilo :D Sami vidíte, že teď už přidávám méně, ale je to z důvodu školy a nedostatku času, ne kvůli tomu, že bych snad nechtěla:-)
Jsem strašně ráda, že jsem se tenkrát rozhodla založit si nový blog, začít znovu úplně od základů, bez toho, aby o něm věděli známí. Podařilo se mi vybudovat celkem slušný blog, na který sem tam někdo zavítá. A myslím, že nebudu mít nos nahoru, když řeknu, že někdo si ty moje žvásty přečte rád:D
Je zvláštní, že (pokud se dobře pamatuju) mě nikdy nenapadlo blog zrušit. Byla a stále jsem na něm tak závislá, že bych to prostě nezvládla:D Takže, pokud někdy napíšu takovou blbost, že chci skončit, připomeňte mi tento článek, prosím:D
Nakonec bych vám moc chtěla poděkovat, protože to kvůli vám jsem s tímto blogem tam, kde jsem a bez vás bych s tím bez rozmyšlení sekla. Podle mně není pravda, když někdo píše "Píšu pro sebe a ne pro vás, nevadí mi, když to nikdo nečte" myslím, že každýmu komentář u nově zveřejněné kapitoly vykouzlí na tváři úsměv a za chvíli je na názorech "z venku" tak závislý, že by prostě bez nich úplně přestal psát...

Střepy

17. listopadu 2008 v 21:10 | Nora van Hallen |  *Citáty*
Až se ti bude někdy zdát, že tvůj svět se rozbil na kousky, nebreč. Sesbírej střepy a začni se smát, vždyť střepy nosí štěstí.

Paramore - Decode

8. listopadu 2008 v 14:33 | Nora van Hallen |  *Skříň plná pokladů*

Super!!! Ani nevíte, jako já mám teď radost!!! Na oficiálním webu Stmivani.cz jsem si našla, že premiéra by se měla konat i v Olomouci!!!!
Takže, z toho už se naši nevyvlíknout :D:D
Teď vám sem chci dát Decode od Paramore, písničku, která je ntočená ke Stmívání a kterou už všichni určitě znáte, takže je to celkem zbytečný, ale tohle jsem prostě já :D:D

15.) Co si myslí Remus Lupin

4. listopadu 2008 v 18:27 | Nora van Hallen |  *Co si myslí...*
Po dlouhé době další brázek na vyjádření vaší fantazie:)

Nešťastný člověk

2. listopadu 2008 v 16:28 | Nora van Hallen |  *Citáty*
Nešťastný člověk se může osvobodit jenom zapomenutím nebo sněním.

*Spřátelení se Sellenou:)

2. listopadu 2008 v 13:25 | Nora van Hallen |  *Skříň plná pokladů*
Zdravím:) Na tomhle blogu jsem teď momentálně častěji než na svém druhém a tak celkem stíhám odpovídat na komentáře nebo je číst a tak :D
V tuhle chvíli se zde nacházím z jednoho podstatného důvodu a to, že jsem se spřátelila se Sellenou.
Její blog (začínající, ovšem povídkový a s moc krásným stylem psaní) naleznete ZDE. A já tímto za spřátelení moc děkuji:)

1. listopadu 2008

1. listopadu 2008 v 15:31 | Nora van Hallen |  *Diary*

Včera se Nora nudila a udělala pořádek v oblíbených stránkách:) Vymazala jsem ovšem pouze ty, které už neexistovaly nebo jejich majitelka oznámila konec. Abych pravdu řekla, těch stránek nebylo zrovna málo. Docela mě to mrzí, protože většinou s tím sekly oblíbené a nadené dívčiny. Ale co se dá dělat, třeba se jednou některá z nich vrátí.
Taky jsem udělala rozcestník všeho, co se netýká psaní. Což znamená diskuze, citáty, apod.
Chystala jsem se na to dlouho, ale dokopala se k tomu až včera xD. Zdá se mi to tady teď přehlednější:)
Jinak, žádné změny v nadcházející době fakt nechystám, já na tomhle nikdy nebyla:D
Doufám, že jste si užili Halloween, stejně jako já, a chystáte se vyrazit někam do ulic (přesně jako já :D) a pokud ano, tak se dobře bavte:)