Znamení draka - Příběhy Septimuse Heapa

6. února 2008 v 16:41 | Nora van Hallen
Autorka: Angie Sageová
Originální název: Septimus Heap, Book two, Flyte

Obsah:
Ani v druhém díle Magyka nenechá Septimus Heap nikoho na pochybách, že je skutečně chlapcem na svém místě, pravým čarodějovým učněm, kterému nechybí odvaha, věrnost a oddanost. Tentokrát do hry vstoupí nejstarší z bratrů Heapových Simon, jenž se nechce smířit s tím, že mu Septimus uzmul postavení, po kterém celý život toužil - vždyť právě on se měl stát učedníkem MimoŘádné čarodějky. A tak učiní skutečně děsivý krok - z hlubin Sivých bažin vyzvedne tlející kostru DomDaniela a pomocí čar a kouzel se pokusí přivést černokněžníka k životu. Septimus, Jenna a jejich přátelé všemi silami zoufale bojují proti zkáze hrozící celé zemi. Jak ale přemoci zaslepeného Simona, který se nezastaví před ničím? I v tomto příběhu nás čekají neuvěřitelná dobrodružství, cesty a útěky neznámými kraji, kouzla a čáry, nad kterými zůstává rozum stát. I tentokrát odhalíme netušená tajemství, znovu se budeme strachovat o naše hrdiny a také poznávat nové postavy, které si získají srdce čtenářů. Je na co se těšit.Můj názor:
Vážně mě to kopírování štve:D Nikde žádný jiný popis, prostě nic, takže to budu muset vážně popisovat sama:D Ale teď k hodnocení: Kniha se mi, stejně jako předchozí, hrozně líbila, takže nemám co vytknout. Myslím, že Angie Sageová je docela dobrá spisovatelka...
No, tomu teda říkám hodnocení. Omlouvám se, ale dnes nemám svůj den...
http://www.daemon.cz/img/obal/hirez/6243.jpg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lirael Lirael | Web | 6. února 2008 v 17:04 | Reagovat

Mně se hrozně líbí ty obrázky v knize, kde máš úryvek z textu a stranu, kde ta věta je. Jinak souhlasím s tvýma oběma názorama. :)))))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama