Únor 2008

9. kapitola - Veselé Vánoce

29. února 2008 v 18:27 | Nora van Hallen |  Tisíc přání...
Jelikož jste se s komentáři rozjeli, překvapením se stává devátá kapitola (No nemyslete si, já tu snahu ocenit umím:)). Já nevím, s předchozí jsem docela spokojená byla, ale tahle... Krátká... Omlouvám se O:-) Ale za chvíli odcházím ven a dala jsem si za úkol ji ještě dneska dopsat. Taky to podle toho vypadá...
Každopádně doufám, že nějaký ty komentáře budou. Protože stále platí to, co u předchozí kapitoly. Čím víc komentářů, tím dřívější pokračování:))

Spřátelení s M-o-n-n-i-k-o-u

29. února 2008 v 17:34 | Nora van Hallen |  *Skříň plná pokladů*
Tak máme tady další spřátelení a to s blokem M-o-n-n-i-k-y :D To je krásně dlouhý jméno:D A ještě úžasnější je to skloňovat. Ae já toho nechám, protože kdybych měla vyskloňovat svý jméno (přezdívku), jsem tu do příštího týdne:D.
Takže, Monnika má úžasný blog, s úžasným desingem a úžasnýma povídkama:)
Děkuju za spřátelení:)
M-o-n-n-i-k-a

Spřátelení s Paige:))

28. února 2008 v 15:36 | Nora van Hallen |  *Skříň plná pokladů*
Další spřátelení:))) Paige je úžasná autorka FF HP:))) Má na svém blogu plno těhle povídek a moc krásný desing:)))) No, tyhle řeči okolo spřátelení už znáte, já nevím, co bych napsala, protože radost je zřejmá:) Takže moc děkuju:)
Paige

Odhalení???

27. února 2008 v 16:47 | Nora van Hallen |  *NvH*
Nemám tušení, jestli jsem se o tom zmiňovala, ale já dříve střídala přezdívky jako ponožky. První byla Ridana. Pod tímhle jsem si také založila první blog, ale po pár měsících jsem ho zrušila. Dlouho jsem se odhodlávala zařídit další blog, kterému bych se naplno věnovala. Pak jsem si "vymyslela" nebo spíše poskládala tuhle přezdívku a žiju pod ní:D Teda na úkor toho, že přátelé o ni neví. Teda neví o ni nikdo z dřívějších známých na Ridaně. Kromě Lirael:) Jenže právě pár těch známých mě přimělo k tomu, Ridanu znovu založit a tak se talo co se stalo a Ridana je zonvu na světě:) Rozhodla jsem se, že tam nebudu zveřejňovat FF HP, ale pouze své originální povídky, takže kdo chce, mrkněte se tam, ale zatí je v začátcích, takže je tam k nové povídce pouze úvod, ale i tak bych byla ráda, kdyby měl alespoň poloviční návštěvnost tohoto blogu. Opravdu bych byla vděčná, kdyby jste tam párkrát zaskočili:) Nemyslím teď, kdy tam ještě nic není, na to bych se, kdyby tohle někdo napsal na svůj blog, taky vykašlala, ale později se tam určitě něco objeví a bude přibývat. A komu se líbí mé povídky, třeba se mu bude líbit i originální tvroba:)
*Ridana*

Spřátelení s Dornes

27. února 2008 v 14:48 | Nora van Hallen |  *Skříň plná pokladů*
Mám tady další spřátelení. Tentokrát je to s Dornes.
Píše povídku "Žeby to byl osud?" kde vystupuje Sirius, tkže si mě tímhle získalaO:-)
Btw: Děkuju vám za ty skvělý komentáře:) Myslím, že kapitolka by se tu mohla objevit ko konci týdne:) třeba o víkendu nebudu mít co dělat:)

8. kapitola - Tenhle domov už není tvým domovem

26. února 2008 v 12:21 | Nora van Hallen |  Tisíc přání...
Uvědomujete si, že jsem stále čekala na ten desátý komentář? Nejspíše ne... Ale přesto všechno dodávám osmou kapitolu..
Je kratší, než předchozí. Nechtělo se mi v ní rozvádět něco dalšího. Šlo mi jen o jednu podstatnou věc, kterou ani nevím, jak budu dál řešit... Tedy, možná vím, ale taky vím, že se vám to nebude líbit:D Každopádně, kdo čekal, že se v téhle kapitole (nějakým úžasným zázrakem a způsobem) Joanne sblíží se Siriusem (i když nevím jak, když je Siri s Jane u jejích rodičů xD Ale mám pocit, že některým spisovatelům by se to povedlo:D), musím ho zklamat, není tomu tak O:-) Kapitolu věnuji všem, kteří u předchozí napsali komentář... Budeme jemnovat? Dobře, budeme:D Takže, kapitolka je věnována těmto lidem: Minoka, Kivi, Peggy (tu jednorázovku stále někde mám:D), Estel Erunámë, Anusz, Lirael (mimochodem, té hned dvakrát:D Pochvala na icq se taky počítá:)))), Arriel, Barunka a Gigi. Doufám, že jsem některé přezdívky nezkomolila... Na to jsem talent:D A než si začnete číst, upozorňuji vás, že pokud se tady neobjeví nejméně deset komentářů, povídku rozesílám jen těm lidem, kteří komentář napíšou :D Je vám to jasný???

Život mouchy

24. února 2008 v 19:16 | Nora van Hallen |  x Jednorázové
Hrozně stará "povídka". Někdy z léta. Doufám, že se bude líbit:D

Život

24. února 2008 v 19:11 | Nora van Hallen |  *Citáty*
Život je plamen, který vždy dohoří do konce a rozžehne se znovu pokaždé, když se narodí dítě.

24. února 2008

24. února 2008 v 19:01 | Nora van Hallen |  *Diary*
Tak jo, přiznávám se, včera jsem měla špatnou náladu a ani nevím proč. Místo abych byla ráda, že se tu objeví alespoň něco, tak tady vyšiluju. Omlouvám se, ale já sem poslední dobou tak unavená, že ani nemám chuť se večer s něčím piplat a prostě si myslím, že by mi komentáře u TP prostě zvedly náladu. Ale zřejmě si to nemyslíte vy. Dobře. Někdy kolem středy se tu možná objeví povídka psaná pro Peggy, pak asi pokračování Přání.Uvidíme:)
Tak se ještě jednou omlouvám, snad už to bude O.K.;)

23. února 2008

23. února 2008 v 20:21 | Nora van Hallen |  *Diary*
No teda.... jak si to představujete? Teda, kapitola je tu už nějakou tu hodinku a jen pět komentářů? S takovou se pokračování nedočkáte, ani kdybyste se postavili na hlavu. Nebudu dávat limity, jen mě mrzí, že nekomentujete. Nebo se vám povídka nelíbí a ani ji pro jistotu nečtete? Stačí říct, můžu toho nechat, protože stejně nemám nijak zvlášť dobrý nápady, tak by to bylo jednodušší jak pro mně, tak i pro vás...
Nebudu vás do ničeho nutit, ale pokud se vám povídka líbí, tak to napište, ne? Stejně i když se vám povídka nelíbí, prostě to napište, ať vím, co si o tom ostatní myslí. Tímto ovšem nechci křivdit těm, kdo komentáře dosud napsali...
Tak nic, já se jdu dívat na Tv, mějte se hezky, pa...
Nora van Hallen

Spřátelení s Jenn a Lostt

22. února 2008 v 21:07 | Nora van Hallen |  *Skříň plná pokladů*
Mám tu dvě nová spřátelní dvou povídkových blogů (nečekaně:D). Moc děkuju za sptřátelení a "Těším se na naši budoucí spolupráci" *nadšeně třepu rukou s každou z vás:D↓↓

Ewa Farná - Jaký to je

21. února 2008 v 18:42 | Nora van Hallen |  *Skříň plná pokladů*
Ach, ta písnička je úžasná:D No, posuďte sami:)

7. kapitola - Začátek prázdnin

21. února 2008 v 18:05 | Nora van Hallen |  Tisíc přání...
Konečně, po dlouhé době, přidávám 7. kapitolu. Jsem hrozně ráda, že už ji mám za sebou, protože, věřte, nevěřte, byl to horor. Absolutně mě nenapadalo, co psát, hlava byla totálně prázdná a jinak na tom nebyl ani papír přede mnou. Já sama za sebe, kdybych měla možnost a nové nápady, bych tuhle část okamžitě vymazala a psala znovu. Ale jelikož stále nevím, co a jak, tak to takhle nechávám s doufáním, že ta další bude lepší a ta další zase lepší. Což samozřejmě slíbit nemůžu, stejně jako nemůžu slíbit, kdy tady dodám pokračování.
Tuhle kapitolu bych chtěla věnovat všem, kteří čekání vydrželi a nezanevřeli nade mnou:) A tedy hlavně Lirael:D Nečekaně.
Ještě bych se chtěla omluvit, že ode mne u vás na stránkách nepřibývají komentáře, ale já prostě nevím, co psát, jak v povídkách, tak v komentářích, takže si nemyslete, že k vám nechodím... Ale teď už dost klábosení, protože tohle stejně nikdo nečte, a vrhněte se na "Začátek prázdnin". A zanechte mi komentáře, čím víc komentářů, tím větší pokračování (Že by přímá úměrnost?? :D) A samozřejmě dřívější pokračování (snad:D).

20. února 2008

20. února 2008 v 16:53 | Nora van Hallen |  *Diary*
Takže, slavnostně oznamuji, že jsem dočetla Harryho:D No, zase taková sláva to není, fajne... A dala jsem se do kreslení (Ha, Já umělec:D). Takže tady dávám fotky, ať se máte čemu zasmát:)))

Hrooozitánská omluva!!! Hlavně Lirael:D

19. února 2008 v 18:43 | Nora van Hallen |  *Diary*
Já nesnáším, když se mi pokazí PC!!! To je, jako kdyby vás dali někam do sklepa! Vůbec nic nevím o tom, co se děje kolem!!! A hlavně mě štvalo, že nemůžu dopsat kapitolu!!
Takže znova. Ve čtvrtek, kdy za mnou přišla sousedka, že by potřebovala pomoct s grafy, se nám PC nechtělo rozjet. Říkám, tak fajn, to bude chvilkový zkrat... Houby chvilkový! Ten šmejd se totálně pokazil a žádal opravu! Tak nám ho přivezli až dneska, jenže samozřejmě nejsem z rodiny jediná, která má absťák, takže tady nemůžu vysedávat, ale musím uvolnit místečko svého drahému bráškovi.
Takže, Lirael, plně budu chápat, když si mě někde ve tmavém lese najdeš a odkrouhneš sekerou:D Já se na tebe fakt nebudu zlobit. Ale říkat, že jsem tě o to žádala, fakt nebudu :D (jako třeba Brumbál, viď Albusi? O:-)) Takže milí zlatí, pokud se nic po...kazí tak tu další kapitolka bude do pátku O:-) Ale ruku do ohně za to nedávám:D
Mám vás Rááááda:D
Nora van Hallen

Dobrá zpráva?

13. února 2008 v 15:36 | Nora van Hallen |  *Skříň plná pokladů*
Na skladě je další kapitolka k Tisíc přání!! Možná, že ji dnes dopíšu, ale každpádně se tady do pátku objeví a pokud ne, máte právo mě přepadnout někde ve tmě a zabít mě sekerou:D Já toho tolik totiž naslibuju a pak skutek utek, ale snad se to teď konečně podaří:D
Mimochodem, užijte si zítřejší Valentýn:D

Ano!

11. února 2008 v 18:58 | Nora van Hallen |  *Citáty*
I když ti každý říká NE, řekni si ANO a 10x hlasitěji!

10. února 2008

10. února 2008 v 18:39 | Nora van Hallen |  *Diary*
Zdravím zbloudilé pocestné!! I když, pokud mě máte ve spřátelených či oblíbených (si věřim:D) stránkách, těžko jste zbloudilí:D

Znamení draka - Příběhy Septimuse Heapa

6. února 2008 v 16:41 | Nora van Hallen
Autorka: Angie Sageová
Originální název: Septimus Heap, Book two, Flyte

Magyk - Příběhy Septimuse Heapa

6. února 2008 v 16:19 | Nora van Hallen
Autorka: Angie Sageová
Originální název: Mygyk - Septimus Heap