Prosinec 2007

Šlapeš si po štěstí - 10. kapitola

30. prosince 2007 v 19:03 | Nora van Hallen |  Šlapeš si po štěstí
10. kapitolka, jásejte, jushejte, blahopřejte, čtěte!!!!

Šlapeš si po štěstí - 9. kapitola

29. prosince 2007 v 18:34 | Nora van Hallen |  Šlapeš si po štěstí
Jak jste si přáli, přidávám devátou kapitolku, jelikož už nevím, jak jinak vám za ty úžasný komentáře poděkovat, není jich moc, ale jsou tak skvělý, že mi to ani nevadí:) Na přání se v povídce objevuje něco, aby se mělo co, v dalších kapitolkách řešit. myslím, že to pár lidí z vás čekalo....
P.S.: Omlouvám se za případné chyby.

Šlapeš si po štěstí - 8. kapitola

28. prosince 2007 v 22:00 | Nora van Hallen |  Šlapeš si po štěstí
Vkládám sem osmou kapitolku, která je kratší a navíc taková... 'oddechová', vážně nenacházím jiné slovo. Věnuji ji všem, kteří si přáli, aby se Sofie a Sirius dali dohromady a také tímto děkuji (jako obvykle) všem, kteří zanechali krásné komentáře:)

Šlapeš si po štěstí - 7.kapitola

28. prosince 2007 v 18:07 | Nora van Hallen |  Šlapeš si po štěstí
7. kapitolka je na světě:) A já doufám, že půjde zveřejnit, jelikož blog.cz pro změnu blbne...
Moc vám děkuju za překrásné komentáře, které mně dokopaly ke psaní:) Tak a teď už utíkejte si číst, protože já už nevím, co bych sem ještě napísala...:D
P.S.: Moc se omlouvám za chyby, ale nechce se mi to znovu číst:)

Šlapeš si po štěstí - 6. kapitola

26. prosince 2007 v 22:06 | Nora van Hallen |  Šlapeš si po štěstí
No páni, já se musím pochválit. Nevím, zda je to tím, že se opravdu nudím nebo tím, že se prostě nemůžu udržet:D Přináším vám další kapitolu! Rychleji, než kdykoliv před tím! Ale varuji, je vcelku o ničem, také trošku kratší, než kapitolky bývají. jen dvě A4, nic mmoc... Ale přečíst si to zkrátka musíte:D Protože chci znát váš názor:) A moc děkuji za komentáře u předchozí kapitolky:c)

Šlapeš si po štěstí - 5. kapitola

26. prosince 2007 v 13:55 | Nora van Hallen |  Šlapeš si po štěstí
Jsem se nějak rozjela, co? Tahle kapitolka není zrovna dvakrát moc dlouhá, ale snad se bude líbit i tak. Věnuji ji těm, kteří píšou komentáře pravidelně a ti, kteří je nepíšou, tak bych prosila alespoň jeden u každé kapitoly, nemusí to být bůh ví jaký zázrak, jen prostě "Líbí se mi" nebo "Ježda mane, to je hrůza, to si říkáš povídkářka?" To je v celku jedno, hlavně ať vím, že si povídku někdo čte:( Ale přesto všechno moc děkuji za komentáře u minulých kapitol:)

Ach to zapomínání....

26. prosince 2007 v 12:43 | Nora van Hallen |  *Skříň plná pokladů*
Takže, další omluva a to KiVi
Uvědomila jsem si, že jsme byly domluvené na spřátelení a já to totálně zasklila. Holt jsem toho měla poslední dobou docela dost, ale pokusím se to napravit:) Už teď píšu další kapitolku k ŠSPŠ, tak se máte na co těšit:)
A KiVi, prosím, nezlob se:(


Šlapeš si po štěstí - 4. kapitola - 1. část

25. prosince 2007 v 23:00 | Nora van Hallen |  Šlapeš si po štěstí
To jste nečekali tak brzo, co? Tak se honem pusťe do čtení a prosím o moc komentářů, ať mám dlvod přidat další část:)

Šlapeš si po štěstí - 3. kapitola

25. prosince 2007 v 21:02 | Nora van Hallen |  Šlapeš si po štěstí
Huráááá!!! Jásejte, křičte, tleskejte! Přináším vám třetí kapitolku ŠSPŠ. Ano, čtete dobře, překonala jsem svou lenost, kterou však také přkonala touha udělat vám radost (teda doufám, že vám ji tímto dělám) a přepsala jsem tuhle, sice krátkou, ale přece jen nějakou, kapitolku:)
Věnování: Pantherce, která jako první věděla, že Severuse hodím do jezera, takže právě proto je kapitolka věnována jí:) Doufám, že se bude líbit a neukamnuje mě za to:D
A teď už konec kecání a psaní a alou do čtení:)

Staro-nové spřátelení

23. prosince 2007 v 17:16 | Nora van Hallen |  *Skříň plná pokladů*
Jsem děsná, já vím! Strašně se omlouvám Galeaně, na kterou jsem zapomněla a neoznámila spřátelení. Teď se pokusím chybu napravit; TADY.
Ještě jednou se moc omlouvám....

Wham! - Last Christmas

23. prosince 2007 v 16:19 | Nora van Hallen |  *Skříň plná pokladů*
Vzniklo plno jiných verzí, ale tahle je stejně nejlepší:)

Nové spřátelení:)

23. prosince 2007 v 12:09 | Nora van Hallen |  *Skříň plná pokladů*
Chtěla bych vám oznámit vánoční spřátelení a to s Jenny. Ještě jsem neměla čas si přečíst všechny její povídky, ale jednu jsem stihla a to povídku Vánoční přání. je strašně nádherná, doporučuji si ji jít přečíst:)
P.S.: Děkuju za spřátelení:)

Hvězdy padaj přímo k nám

22. prosince 2007 v 17:23 | Nora van Hallen |  x Jednorázové povídky
Pokračování "Šlapeš si po štěstí" to sice není, ale berte to jako zapomenutý dárek od Ježíška, jelikož k vám domů, bych už ho asi nestihla doručit (Sobi stávkují, prej toho na ně je teď moc a děděček Santa Claus říkal, ať je nechám odpočívat, budou to v pondělí potřebovat:))
Mimochodem, jedná se zase o Lily a Jamese, jelikož na ty (i když se to nezdá) já nedám dopustit a v mých povídkách se musí za každou cenu dát dohromady:)
A na konec jsem si nechala přání k Vánocům. Všem, kteří navštěvují můj blog pravidelně, ale i těm, kdo sem zabloudili úplnou náhodou, bych chtěla popřát krásné a poklidné Vánoce. Tyto svátky jsou pro mně (a myslím, že nejen pro mně) ty nejúžasnější a nejoblíbenější ze všech významných dnů. Samozřejmě v tom hrají malou roli i dárky, ale nejvíce úžasná je ta nálada, která v předvánočním čase panuje. A já bych tímto chtěla všem z celého srdce popřát, ať tuhle náladu tyhle svátky poznají, ať se vám nenaskytne příležitost se s někým pohádat, protože v tuto dobu to mrzí nejvíce. Být s rodinou a nejbližšími je opravdu to nejkrásnější, co člověk může poznat, já si toho vážím a nikdy bych to za nic nevyměnila. Takže, všem spřáteláčkům i těm nespřátelým; hodně dárečků pod stromečkem a tu nejšťastnější šupinku pod talířkem:) Mám vás ráda, jsem vděčná, za každý komentář zanechaný na mém blogu a moc bych si přála, aby to tak bylo i příští rok:) A možná i kdyby těch návštěv bylo více, tak bych se určitě nezlobila:) A teď už opravdu naposledy: Veselé Vánoce a štastný nový rok!

Rozcestník HP povídkářů

22. prosince 2007 v 16:16 | Nora van Hallen |  *Skříň plná pokladů*
Děvčata Pantherka a Makina přišli s úžasným nápadem udělat obří rozcestník hp povídkářů, tak se koukněte, co to obnáší a zapojte se, jestli máte zájem:)

Poděkování

21. prosince 2007 v 12:23 | Nora van Hallen |  *Skříň plná pokladů*
Jak jste si určitě všimli, blog má nový desing a to díky Pantherce, která, i když toho má hodně, našla si čas a udělala mi tento s Poberty. A já bych jí za to strašně moc chtěla poděkovat, protože já bych nic tak krásnýho nikdy neudělala. Vím, že jsem hodně náročný zákazník a všem se snažím vnutit své, ale Panthy to se mnou vydržela a vzniklo z toho tohle. Takže ještě jednou moc děkuju:)

20. prosince 2007

20. prosince 2007 v 19:15 | Nora van Hallen |  *Diary*
Ahojte zlatíííčka:) nejraději bych si nafackovala! Vůbec sem nepřidávám, divím se, že sem vůbec ještě někdo chodí! Strašně moc se omlouvám, ale tento týden, v očekávání, že když je před Vánocemi, učitelé budou krotší, tak se na nás strhla lavina zkoušení, domácích úkolů a stresu. Ten zítřkem končí a začínají prááázdniny!!!! Bomba! Já se tak těším, že se snad ani nedočkám:D Těšte se na další kapitolku (co jinýho vám taky zbývá, že??:D) a já ji tady snad brzo přidám...

Jako další část svého zápisku bych chtěla oznámit další spřátelení se skvělou Melissou. Doporučuji přečíst si jednorázovku Poberti, protože to opravdu nemá chybu:) Mnohokrát děkuji za spřátelení:)

17. prosince 2007

17. prosince 2007 v 13:22 | Nora van Hallen |  *Diary*
Ahojte čtenáři:) Moc vám děkuju alespoň za těch pět komentářů, já už vážně myslela, že tu povídku nikdo nečte! Takže, prozatím mi těch pět komentářů stačí (i kdybych byla raději, kdyby jich bylo více) a co nejdříve se pouštím do psaní další kapitolky:)

16. prosince 2007

16. prosince 2007 v 14:08 | Nora van Hallen |  *Diary*
No, vy jste se teda vyznamenali! Si připadám, jako naše češtinářka: "Když se neumíte naučit, budete psát testy každý den!" akorát já říkám: "Když neumíte psát komentáře, tak nebude pokračování!", co mi to děláte?? A víte co? Mi je to jedno, já vím, jak to odpadne, vaše smůla:D Když nechcete znát konec, tak je to váš problém. Já už to mám ve složkách skoro dopsaný, takže si nad tím vždycky večer sednu a napíšu pár řádků, ale vám je zřejmě přečíst nedám! Jsem to já ale mrcha, co? hahaaa teď se ukázala pravá tvář majitelky blogu, tudíž moje!! :P
Hele, neokoumějte tady a bežte mi napsat ty komentáře ke druhé kapitole, nebo se vážně naštvu a to teprv uvidíte to tóčo!! :D Hej nee, fakt, nedělejte mi to, já pak z toho psaní vůbec nemm radost, když mi nikdo (Kromě Pantherky, které vřele děkuji) nenapíše ani ahoj, povídka je hezká... Na tomhle blogu jsem při své nemoci (chápete to? Jsem byla nemocná a dřela jsem na blogu!) docela vysela, ale teď mi to teda moc neoplácíte... A budu vyčítat a budu! Jsem tvrdohlavý beran, co by jste čekali? (I když Pantherka je teda větší no...)
Seminárku mám skoro hotovou, takže jsem myslela, že bych mohla zítra opsat další pokračování, ale ty komentáře na to moc nevypadaj, což?? Asi si budu raději číst nějaký jiný povídky a na truc nebudu psát komentáře, jen hlasovat v anketách, chcete??? Asi jo, jak to tak sleduju.
No, fajn, konec kdákání, jdu si po svých svou vyšlapanou cestičkou přímo do Afriky někde pod strom, tam třeba mé psaní okomentují (i když jim asi moc rozumět nebudu:D). Tak se mějte, vy.... kamajáááádi O:-)

John Lennon - Xmas (War is Over)

16. prosince 2007 v 10:04 | Nora van Hallen |  *Skříň plná pokladů*
Tohle mluví samo o sobě...