Charakteristika Rona

25. listopadu 2007 v 14:11 | Nora van Hallen |  x Ron Weasley
Upozornění: Kopírovat jen se zdrojem!!

Ron Weasley, nejlepší přítel Harryho. Pochází z čistokrevné kouzelnické rodiny. Má šest sourozenců. Pět bratrů, všichni jsou starší než on a o rok mladší sestru Ginny. S Harrym se seznámí na cestě do Bradavic v prvním ročníku. Po té, co se ho Harry zastane před Malfoyem, se z nich stává nerozlučná dvojka. Společně zachrání Hermionu a přijímají ji do své "party".
Ron Harrymu jeho slávu někdy závidí. Když u nich černovlasý chlapec strávil první prázdniny, celá Weasleyovic rodina si ho oblíbila a stává se tak neodmyslitelným členem rodiny.
Ron, který je zastiněn všemi svými staršími bratry, se snaží dokázat, že v něm něco je. Ve škole mu pomáhá Hermiona, ale snaží se i sám. Později se přihlásí do famfrpálového družstva. Tento kouzelnický sport hraje dobře, to ovšem v blízkostí nesmí být žádný divák, jelikož Ron je velmi stydlivý a v určitých situací i nervózní.
Za zvířecího mazlíčka lze považovat krysu Prašivku, ve třetím ročníku se ale ukáže, že to byl původně mrtvý Červíček. Pak dostává od Harryho kmotra Siriuse sovu Papušíka, ze kterého vznikne Pašík.
Má panickou hrůzu z pavouků, proto měl Harryvu více než za zlé, když ve druhém studijním roce v Bradavicích, musel jít za těmito "roztomilými" zvířátky do Zapovězeného lesa, kde se skrývaly ještě větší obludy.
Rudovlasý chlapec je rozhodnutý stát za svými přáteli při každýách potížích a v tomhle se skrývá i jeho odvaha a oddanost nejbližším.
Hraje: Rupert Grint
http://www.scifi.com/scifiwire/gallery_photos/Grint4_harrypotterorderphoenix_gal.jpg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Danny Danny | 13. září 2009 v 17:04 | Reagovat

hh celkem dobra stranka mel jsem z toho takovej menší proslov ve škole dikes :)

2 NvH NvH | 5. října 2009 v 19:23 | Reagovat

[1]: Není zač:) Jsem ráda, že se líbilo :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama