Charakteristika Jamese

25. listopadu 2007 v 18:06 | Nora van Hallen |  x James Potter
Upozornění: Kopírovat pouze se zdrojem!!
James, otec Harryho, je velmi sebevědomý a velmi aktivní člověk. Už od prvního ročníku byl zakoukaný do Lilly Evansové a dával jí to velmi hlasitě najevo. Ta ho bohužel ignorovala. James se svými přáteli trávil všechen volný čas a hlavně bez Siriuse nedal ani ránu.
Vysloveně se vyžíval v ubližování Severusovi Snapeovi, kterého nenáviděl. Když se ale dozvěděl, že ho Sirius nalákal do pasti, aby mu Remus v podobě vlkodlaka ublížil, odvedl ho do bezpečí a Snape mu to nemohl nikdy odpustit. Proto také později nenávidí jeho syna Harryho.
Jakmile se James dozvěděl, že po něm a Lilly jde Lord Voldemort, rozhodl se určit strážcem svého tajemství Siriuse, ten ho ale přesvědčí, aby strážcem udělal Petera, že to nebude tak nápadné. Peter ovšem zradil a prozradil Jamese Voldemortovi. Ten Jamese s Lilly zabil.
Harry svého otce spatří v prvním ročníku, když narazí na zrcadlo z Erisedu a později ve čtvrtém ročníku, když zápasí s Voldemortem a jejich hůlky se spojí. Z té Voldemortové vyjdou všechny jeho oběti, mezi kterými je i James s Lilly.
http://images.quizilla.com/B/babyangel732/1046921292_dLilyJames.jpg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama