Charakteristika Hermiony

25. listopadu 2007 v 14:28 | Nora van Hallen |  x Hermiona Granger
Upozornění: Kopírovat jen se zdrojem!!

Hermiona Garngerová, nejlepší přítelkyně Harryho. Velmi chytrá a pilná studentka. Učení a škola ji baví, je z celého ročník nejchytřejší, ale skoro vůbec to nedává najevo.
Dříve to byla drobná dívenka s ježatými, rozcuchanými, hnědými vlasy, ale později se z ní stla opravdová dáma, která si začíná všímat kluků kolem sebe.
Pochází z mudlovské rodiny, což ji část zmijozelských značně vyčítá. Kvůli tomuhle nesnáší Draca Malfoye, stejně starého, ale ohromně arogantního a namyšleného chlapce. Snaží se nad všechny tyhle urážky povznést a být co nejvíce s Harrym a Ronem.
Nechápe hloupost lidí, s čímž souvisí i podřadnost domácích skřítků. Zakládá společnost SPOŽÚS na ochranu domácích sluhů. Nechce si přiznat, že skřítkové lidem slouží rádi.
Když Harry začíná velet Brumbálově amrádě, je vždy nejlepší. Bojuje proti Voldemortovi na Ministerstvu kouzel a nikdy nepřestala věřit v Harryho schopnosti a v to, že mluví pravdu.
Zpočátku odsuzovala přestupky školního řádu, které pravidelně pořáali její kamarádi, ale pak se rozhodla to ignorovat a zaměřit se více na studium.
Má také domácího mazlička. Kočku Křivonožku, kterou si jako jediná oblíbila, když ji zahlédla v obchodě na Příčné ulici. Křivonožka chtěl sežrat Ronovu Prašivku, kvůli tomu se i Hermiona s Ronem pohádali. To není nic nového, takže se, jako po každé hádce, opět usmířili:)
Po ukončení docházky v Bradavicích chce studovat na OVCE, čím chce v budoucnost být, ještě neví. Napřed porazí s Harrym a Ronem Voldemorta a pak se uvidí:)
Hraje: Emma Watson
http://www.harrikpottrik.estranky.cz/archiv/inahled/91.jpg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama