Charakteristika Ginny

25. listopadu 2007 v 14:41 | Nora van Hallen |  x Ginny Weasley
Upozornění: Kopírovat je se zdrojem!!

Ginny Weasleyová je nejmladší z Weasleyů.
Středně vysoká, rudovlasá dívka, nápadně se podobající Harryho matce Lilly, dokáže být pěkně mstvá, když na to přijde. Říká, že se učila od svých bratrů Freda a George, takže toho ví opravdu hodně. Nejlepší přítelkyní jí nejspíše je Hermiona. JE stále usměvavá a jen vyjímečně smutná. Bojovala společně s harrym, Ronem, Hermionou, Lenkou a Nevillem na Ministerstcu kouzel.
Od svých jedenácti let je bezhlavě zamilovaná do Harryho. Kdykoliv ho viděla, raději utekla někam do "bezpottří". Časem poznává, že Harry ji vidí jen jako kamarádku a tak začíná prohánět jiné kluky. Nechápe Ronův ochranířský reflex, takže se s ním pohádá.
Když si Harry začíná uvědomovat, že k Ginny cítí více, na její kluky žárlí. Ginny je skvělá hráčka famfrpálu. Proto neváhá zastoupit Harryho při chytání Zlatonky. Po zápase, který samozřejmě vyhraje mužstvo Nebelvíru, ji Harry chytí do náruče a políbí. Od té doby je z nich pár snů.
Jakmile Harry Ginny při Brumbálově pohřbu oznámí, že se musí rozejít, řekne mu, že jí je jedno, jestli ji Voldemort proti Harrymu využije.

Hraje: Bonnie Wright
http://content.answers.com/main/content/wp/en/9/99/Ginny_Weasley_GOF.jpg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama