27. listopadu 2007

27. listopadu 2007 v 14:35 | Nora van Hallen |  *Diary*
Naše rodinka podléhá zákeřné nemoci. Ale mně by vůbec nevadilo, kdybych tak na týden lehla, jelikož té školy mám už faktis plný zuby. Jenže se mnou to naneštěstí vypadá dobře. Trošku kašlu a mám rýmu. Takže neumírám. Ach jo, zase nic... Takže se můžu dneska učit chemii a přírodopis, protože nejspíše budu vyvolaná:( Já mám smůlu no.
A teď z jinýho soudku zábavy. Charakteristiky, které jsem napsala k jednotlivým postavám v Harry Potterovi, nechci aby někdo kopíroval bez uvedení zdroje, ale pokud umíte číst, tak jste si to přečetli. Kdybyste chtěli ještě nějakou postavu přidat, napište do komentářů, ale už tak jsem měla problém s psaním Lilly, Jamese a teď, když smolím Severuse, protože o těch toho vím hodně jen díky amatérským povídkám ostatních, takže to pochopitelně není jisté, zda to s tou či onou postavou takhle je. Z knížek znám nejvíce asi Siriuse a Harryho, takže u těch jsem se vyřádila, i když to vlastně moc poznat nejde.
Možná k jednotlivým osobám budu přidávat obrázky a tak, ale to se uvidí. SPíše jsem přemýšlela, že bych psala jakoby takové úvahy, ale o těch postavách, chápete? Například "Myšlenky Siriuse Blacka" nebo tak nějak. No, uvidíme...
Prozatím se mějte a modlete se, aby napadl sníh:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama